mobil menu
ara

GURUR TABLOSU

GURUR TABLOSU
22/07/2014     1364    Facebook da paylaş

Geleneksel Öğrenci Mezuniyet toplantımızı 01 Haziran Pazar günü Vakıf Merkezimizde gerçekleştirdik.
 
Vakıf Yönetim Kurulu Üyeleri olarak, her mezuniyet toplantısında yaşadığımız duyguları ve gururu ifade edebilmem mümkün değil. O öğrencilerimizden ayrıldığımıza mı üzülsek, mezun olduklarına ve hayata atılacaklarına mı sevinsek, bilemeyiz. Sicim gibi süzülen göz yaşları, her şeyi anlatır aslında…
 
İki ayrı dönem Ekonomiden Sorumlu Devlet Bakanlığı görevini ifa etmiş, Karamanımızın il yapılmasında büyük emeği geçen Işın Çelebi ve Bilge Eğitim & Danışmalık Hizmetleri Şirketi sahibi İlksen Bilge’nin konuk konuşmacı olarak şeref verdikleri toplantı, Ankara Karamanlılar Derneği Başkanı Veli Bozkır, burs fonuna destek veren Velilerimiz, Vakıf Üyelerimiz ve en değerli varlığımız öğrencilerimizin katılımı ile, büyük bir coşku içinde geçti.
 
Sabahın erken saatlerinde toplanmaya başlayan hemşerilerimiz, ikram edilen börek ve baklava eşliğinde çaylarını yudumlarken, sevdikleri ve yakınlarını görmenin mutluluğunu yaşıyorlardı. Kahvaltı sonrası, Vakıf Başkanımız İbrahim Togay Işık’ın hoş geldin konuşması sonrası sözü İlksen Bilge aldı.
 
İlksen Bilge’nin yaklaşık iki saat süren semineri göz açıp kapayıncaya kadar bitti, zamanın nasıl geçtiğini anlamadık. Öğrencilerimizin katılımları ile renklenen seminerin tekrarı konusunda çok sayıda talep aldık.

İlksen Hanım’dan sonra kürsüye gelen Ankara Karamanlılar Derneği Başkanımız Veli Bozkır’da, yaşanan mezuniyet coşkusuna ortak oldu. Her organizasyonumuzda bizleri yalnız bırakmayan Veli Bozkır’a, bu vesile ile bir kez daha teşekkürlerimizi sunarız.

Daha sonra kürsüye gelen eski Bakanımız Işın Çelebi ise, soru cevap şeklinde yaptığı konuşmasında, Karamanımız için neler yapılmalı hususunda fikir, proje ve duygularını, en içten şekilde paylaştı.
 
Son olarak, bu sene mezuniyetini kutladığımız on beş öğrencimizin merasim törenine geçildi ve geleneksel olarak her birine İKEV logolu kol saatleri hediye edildi. 
Her öğrencimize, orada bulunan bir velimizin takdim ettiği hediyeleri, yapılan konuşmalar, espriler ve çekilen anı fotoğrafları ile taçlandı.
 
Mezun olan öğrencilerimizin hemen hepsi, bundan sonraki süreçte de İKEV den kopmayacaklarını, ileriki dönemlerde 
de, mutlaka burs fonuna katkıda bulunacaklarını ve İKEV Yönetim Kurullarında görev alacaklarının sözünü verdiler. 
Bu güzel duyguları için, her birine ayrı ayrı teşekkür eder, yollarının açık olmasını dileriz.
 
Program tamamlandıktan sonra servis edilen kavurma, pilav, ayran ikramı eşliğinde yapılan sohbetler, saatler sürdü.
 
Başta konuşmacılarımız olmak üzere, organizasyonumuza katılan tüm hemşerilerimize, İKEV Yönetim Kurulu olarak, sonsuz saygı, sevgi ve şükranlarımızı sunar, bir sonraki toplantıda görüşmeyi dileriz.
 
Saygılarımızla,
 
İKEV Yönetim Kurulu adına
 
Fikri Mehmet Başar


  • İLETİŞİM & ULAŞIM
  • Osmaniye Mah. Fabrikalar Cd. No:44
    Bakırköy / İST
  • 0212 542 68 33 / 34
  • Fax: 0212 542 68 60
  • info@ikev.org.tr
  • • Reklam
  • #Takip Et
  • ikev facebook ikev instagram ikev twitter
Copyright © 2020 İKEV, İstanbul Karamalılar Eğitim ve Kültür Vakfı     [ Web Tasarım & SEO by WEBMESLEK ]