mobil menu
ara

GELENEKSEL İFTAR YEMEĞİMİZ GERÇEKLEŞTİ ...

GELENEKSEL İFTAR YEMEĞİMİZ GERÇEKLEŞTİ ...
10/02/2019     1242    Facebook da paylaş

Mübarek Ramazan aylarının geleneksel buluşması İKEV İftar Yemeğini, bu yıl da 06 Temmuz da gerçekleştirdik.
 
Tüm zamanların en yüksek katılımı ile, yaklaşık 250 hemşeri mizin kucaklaşmasına vesile olan ve bir hafta evvelden tüm masaların rezerve edildiği İftarımızda, aşırı yoğunluktan dolayı ağırlayamadığımız tüm hemşerilerimizden Vakfımız adına özürlerimizin kabulünü rica ederiz.
 
Tüm masrafları isminin açıklanmasını istemeyen hayırsever bir hemşerimiz tarafından karşılanan organizasyonumuz, Vakıf Başkanımız Sayın İbrahim Togay Işık’ın hoş geldiniz konuşması ile başladı. İftar saati ile birlikte servis edilen leziz yemekler sonrası, hemşerimiz Faruk Çınar kardeşimiz güzel sesi ile, şükür ve bereket dualarını okudu. Allah hepimizin dualarını kabul etsin.
 
Sunuculuğunu Vakıf Yönetim Kurulu Üyemiz Emine Güven Maiorov’un üstlendiği organizasyon, Kurtuluş Savaşımızın kahraman komutanı Kazım Karabekir Paşamızın kızı Sayın Timsal Karabekir ve Vakfımızdan desteğini hiçbir zaman esirgemeyen, her organizasyonumuzu şereflendiren, eski Karaman Valimiz Sayın Süleyman Kahraman’ın konuşmaları ile devam etti.Tatlı, çay, kahve servisinden de tatlı sohbetler eşliğinde, gecemiz geç saatlere kadar devam etti davetiye.

Karaman il, ilçe, belde Vakıf ve Derneklerinin hemen hepsinin İftar soframızda yer alması, birlik ve beraberliğimizi pekiştirdi, tüm hemşerilerimizi mutlu etti.
 
Bu vesile ile, Karaman önceki Valisi Sayın Süleyman Kahraman ve değerli eşine, ERÇEV Başkanı Sayın Reşit Keskin’e, Ayrancılılar Derneği Başkanı Sayın Hüseyin Uyanık’a, Çağdaş Köprülüler Derneği Başkanı Sayın Ramazan Güler’e, Konyalılar Vakfı Başkanı Sayın Mustafa Birim ve tüm Yönetim Kurulu Üyelerine, Hadim ve Köyleri Dayanışma Derneği Başkanı Sayın Abdullah Balon’a, Karapınarlılar Derneği Başkanı Sayın Bahri Özdinç’e, Kazımkarabekir Vakfı Başkanı Sayın Timsal Karabekir ve Birsen Özdönmez’e, Okumuş Çay Yönetim Kurulu Üyeleri Mürşide, Neslihan ve Saadet  Okumuş’a, vakfımızdan düşünce ve teknik bilgilerini esirgemeyen Sayın Emine Bülüç’e iftar davetimize katılımları için teşekkürlerimizi sunarız.
 
Sonunda mı? Bir kez daha kucaklaştık ve seneye buluşmak üzere sözleştik.Birlik beraberlik içinde, sağlıkla, sevgiyle, nice güzel Ramazanlarda kavuşmak dileğiyle…
 
İKEV Yönetim Kurulu Adına,
Mehmet BAŞAR 

 


  • İLETİŞİM & ULAŞIM
  • Osmaniye Mah. Fabrikalar Cd. No:44
    Bakırköy / İST
  • 0212 542 68 33 / 34
  • Fax: 0212 542 68 60
  • info@ikev.org.tr
  • • Reklam
  • #Takip Et
  • ikev facebook ikev instagram ikev twitter
Copyright © 2020 İKEV, İstanbul Karamalılar Eğitim ve Kültür Vakfı     [ Web Tasarım & SEO by WEBMESLEK ]