mobil menu
ara

Bakırköy Belediye Başkanımız Dr.Bülent Kerimoğlu’nu makamında ziyaret ettik..

Bakırköy Belediye Başkanımız Dr.Bülent Kerimoğlu’nu makamında ziyaret ettik..
20/11/2014     1266    Facebook da paylaş

İKEV Yönetim Kurulu üyeleri olarak 13 Ekim Pazartesi günü vakfımızın bağlı olduğu ilçe olan Bakırköy Belediye Başkanımız Sayın Dr. Bülent Kerimoğlu’nu makamında ziyaret ettik. Amaç hem başkana yeni görevinde başarılar dilemek, hem de İKEV’i elimizden geldiğince – dilimiz döndüğünce tanıtmaktı. 

Herşey çok iyi organize edilmişti. Hiç bekletilmeden randevu saatinde başkanın yanındaydık. Değerli bakanımız Sayın Fikret Ünlü’de bizimle olmayı çok istemişti, ama son dakikada bir işi çıktığı için aramızda olamadılar. Bu ziyarette bizlerle bizi eski Karaman CHP İl Başkanı ve yeni PM üyesi Sayın Ahmet Ertuğrul’da yalnız bırakmadı. Sağ olsun, geldi, bizleri ziyaret etti. Başkana da beraber gittik.  Ayrıca sevgili Benan Baykal Hanımefendi, binamızın mimarı Sayın Süleyman Uçar ve Ayrancı Dernek Başkanı Sayın Hüseyin Uyanık’ta toplantıya katıldılar. 

Önce vakfımızı, kuruluş amaçlarından, yurdumuza ve faaliyetlerimize dek detaylı bir şekilde vakfımızı tanıttık. 

Sayın Başkan Dr. Kerimoğlu eşinin de kökenlerinin Karaman olduğunu ve bu konuda oldukça iyi araştırmalar yaptığını ifade ettiler.

Başkanın odasında kendinizi evinizde gibi hissediyorsunuz. Çünkü öylesine sıcak bir ortam var. Bürokrasi kasmıyor sizi. Beklenenden uzun bir sohbet oldu. Gerçekten keyifliydi. 
Başkanımız en kısa zamanda bize iade-i ziyaret yapacağına söz verdi. Hatta 23 Kasım Pazar günü “ Öğrenci Tanışma Toplantımızın “ konuşmacılarından birisi kendisi olacak. Şimdiden yapacağı konuşmayı heyecanla bekliyoruz. 
Çünkü başkanımız Osmanlı-Karamanoğulları ilişkileri hakkında konuşacak. Bekleniyorsunuz başkanım. 

Bundan sonra da İKEV-Bakırköy Belediye Başkanlığı ilişkilerinin başladığı gibi sıcak ilişkilerde devam edeceğine inanıyoruz. 
Bu vesile ile  başkanımız Sayın Dr. Kerimoğlu’na Bakırköy’ de güzel işlere imza atacağı, huzurlu bir çalışma ortamı diliyoruz.
 
Nuran UYAR
0542 422 02 42


  • İLETİŞİM & ULAŞIM
  • Osmaniye Mah. Fabrikalar Cd. No:44
    Bakırköy / İST
  • 0212 542 68 33 / 34
  • Fax: 0212 542 68 60
  • info@ikev.org.tr
  • • Reklam
  • #Takip Et
  • ikev facebook ikev instagram ikev twitter
Copyright © 2020 İKEV, İstanbul Karamalılar Eğitim ve Kültür Vakfı     [ Web Tasarım & SEO by WEBMESLEK ]