mobil menu
ara

BAYRAK DEĞİŞİMİ

BAYRAK DEĞİŞİMİ
21/07/2014     1606    Facebook da paylaş

Yıl sonu itibarı ile, yaklaşık yirmi yıldır İKEV Başkanlığı görevini yürüten Başkanımız Sayın Suat Sözer, son dört Kongrede ‘Karamanlılar Evi Projemizin açılışını hayırlısı ile gerçekleştirelim de, ben de görevimi arkadan gelen arkadaşlarıma teslim edeyim, aileme, eşime, işime daha çok vakit ayırabileyim, torunlarımı doya doya sevebileyim‘ söylemlerine bağlı kalarak, görevinden affını istedi, istifa etti.

Diğer Yönetim Kurulu Üyelerinin tüm ısrarları ve en azından Genel Kurula kadar görevde kalması yönünde telkinlere rağmen, ‘Ben misyonumu tamamladım ve her konuda Vakfımızın emrindeyim’ diyerek dönüş yolunu kapattıktan sonra, kendisi gibi hizmet sürelerinin dolduğu ve misyonlarının tamamlandığını düşünen, Sayın Haluk Tuncel, Sayın İhsan Duru ile birlikte, yaşadığı sağlık sorunları nedeniyle Sayın Hüseyin Dikici de, Yönetim Kurulu Üyeliklerinden istifa ettiler.

Yaşanan ayrılıklar sonrası, mevcut Yönetim Kurulu, Genel Kurul’un seçtiği yedek üyeleri göreve çağırıp, Vakfımızın Kuruluşunda imzası olan ve yine yaklaşık yirmi yıldır, eski Başkan Sayın Suat Sözer yönetimlerinde kesintisiz görev yapan Sayın İbrahim Togay Işık’ı Başkanlığa seçti. 

İkinci Başkan Sayın Suat Yıldırım ve yine Vakfımızı kurulduğundan beri Vakıf Müdürlüğü görevini yürüten Sayın Mehmet Aydemir, kesintisiz on yedi yıldır Yönetim Kurullarında görev yapan Sayın Fikri Mehmet Başar, bir önceki Yönetim Kurulunun İkinci Başkanı Sayın Nuran Uyar olmak üzere beş asil ve yedek üyeler, bir önceki Yönetim Kurulunda görev alan Sayın Hayati Tenikecier, Sayın Adem Kırnaz, Sayın Süleyman İlker Bacak ve Sayın Emine Güven’le İKEV Bayrağını teslim aldılar.
 
Verdikleri büyük hizmetler için, başta Başkanımız Sayın Suat Sözer olmak üzere, emeği geçen eski, yeni tüm Yönetim Kurulu Üyeleri- mize saygı, sevgi ve şükranlarımızı sunarız. İstanbul’da yaşayan tüm hemşerilerimiz bilmelidir ki, bayrak emin ellerdedir ve zamanı geldiğinde ehlinden teslim alındığı gibi, ehline de teslim edilecektir.
 
06 Nisan Pazar günü gerçekleştireceğimiz olağan Mali Genel Kurulumuza tüm Üyelerimizi bekler, Yönetim Kurulunun eski ve yeni tüm üyelerinin, başarılarının ve hizmetlerinin devamını dileriz. Bu Vakıf, Sayın Süleyman İlker Bacak, Sayın Emine Güven gibi genç jenerasyonun Vakıf Yönetimlerinde görev alma arzusu ve hizmet aşkları ile, çok uzun süreler görev yapmış tecrübeli Yönetim Kurulu Üyelerinin yaratacağı sinerji ile geleceğe güvenle bakacaktır.

İKEV Yönetim Kurulu Adına
Mehmet Başar
 


  • İLETİŞİM & ULAŞIM
  • Osmaniye Mah. Fabrikalar Cd. No:44
    Bakırköy / İST
  • 0212 542 68 33 / 34
  • Fax: 0212 542 68 60
  • info@ikev.org.tr
  • • Reklam
  • #Takip Et
  • ikev facebook ikev instagram ikev twitter
Copyright © 2020 İKEV, İstanbul Karamalılar Eğitim ve Kültür Vakfı     [ Web Tasarım & SEO by WEBMESLEK ]