mobil menu
ara

KARAMAN'DAKİ ZİYARETLERİMİZ...

KARAMAN
10/02/2019     1264    Facebook da paylaş

Büyük şair, hemşerimiz Bekir Sıtkı Erdoğan'ın cenazesi için Karaman'a giden Yönetim Kurulu  Üyelerimiz Karaman'da Valimiz Sayın Murat Koca'yı, Belediye Başkanı Sayın Ertuğrul Çalışkan'ı ve İl Emniyet Müdürü Sayın Mehmet Şahne'yi ziyaret etmek istemiştir.

Önce Valimizden randevu alarak Salı günü saat 16:00'da Sayın Murat Koca'yı ziyaret etmiştir. Sayın valimiz ile 2 saate yakın bir görüşme yapılmış, görüşme esnasında yoğun bir sohbet edilmiş, Karamanımızın sorunları ve yapılan güzel şeyler hakkında bilgi alınmıştır. Karşılıklı iyi dileklerle ve daha sonra tekrar görüşmek temennileri ile ziyaret sona ermiştir. Sayın Valimiz İstanbul'a selam ve sevgilerini göndermiştir.
Belediye Başkanının yoğun olması nedeni ile randevu tesis edilememiş ve görüşülememiştir.

Emniyet Müdürümüz Sayın Mehmet Şahne ile bizzat görüşerek (cenazenin defni esnasında) randevu talep edilmiş ve çarşamba günü görüşülebileceğinin bildirilmesi üzerine çarşamba günü sabah kahvaltısı sonrası saat 10.00'da ziyaretimiz gerçekleşmiştir.

Emniyet Müdürümüzün yoğunluğu nedeniyle yaklaşık 1 saatlik bir görüşme yapılmış, bu görüşmede Karaman'daki otopark ve trafik sorunu konuşulmuş fakat Emniyet Müdürümüzün bu sorunların yavaş yavaş belediye ile birlikte çalışılarak çözüleceğini söylemesi bizi biraz umutlandırmıştır. Bunun dışında Karaman'daki eğitim ve sosyal yaşam üzerine sohbetimiz devam etmiş ve tekrar görüşme arzu ve temennisi ile Emniyet Müdürlüğü'nden ayrılınmıştır tanıtım.

Karaman'a  gidilir de  sanayicilerimizi ziyaret etmeden dönülür mü düşüncesiyle, önce Duru Bulgur Yönetim Kurulu Başkanı 
Sayın İhsan Duru ziyaret edilmiştir. İhsan Duru ile Karaman'daki sanayicilerimiz ve sorunları hakkında görüşülmüş, karşılıklı fikir 
alış-verişinde bulunulmuş ve Eylül ayından itibaren sanayicilerin katılmış olduğu toplantılardan birtanesine vakfımızı temsilen birkaç Vakıf Üyemiz ile katılarak vakıf ile ilgili sorunların görüşülmesi için karar alınmıştır. Daha sonra ziyaretimizi sonlandırarak başka bir sanayicimiz ile görüşmek üzere Duru Bulgur'dan ayrılınmıştır.

Bifa Bisküvi Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Necati Babaoğlu ile görüşmek istenmiş ancak Karaman dışında olması sebebi ile görüşülememiştir. Zamanın kısa olması nedeni ile diğer sanayicilerimizle görüşülememiş, başka bir zaman görüşmek üzere Karaman'dan İstanbul'a hareket edilmiştir.


  • İLETİŞİM & ULAŞIM
  • Osmaniye Mah. Fabrikalar Cd. No:44
    Bakırköy / İST
  • 0212 542 68 33 / 34
  • Fax: 0212 542 68 60
  • info@ikev.org.tr
  • • Reklam
  • #Takip Et
  • ikev facebook ikev instagram ikev twitter
Copyright © 2020 İKEV, İstanbul Karamalılar Eğitim ve Kültür Vakfı     [ Web Tasarım & SEO by WEBMESLEK ]